18000

توشیبا با قرار دادن امکانات ویژه در کولر گازی 18000 کارایی دستگاه را به چنیدین برابر رسانده و مصرف انرژی را بسیار پایین اورده است. یکی از امکانات مهم این کولر گازی فیلتر بهداشتی می باشد که با روشن شدن کولر مقدار گرد و غبار یا باکتری موجود در هوا را به خود جذب می کند و در طول شبانه روز همواره هوای پاکیزه و سالمی به گردش در می اید. توشیبا در ساخت این کولر گازی 18000 تایمر 24 ساعته را به کار برده است که با وجود آن می توانید به دلخواه تا 24 ساعت زمان خاموش شدن یا روشن شدن کولر را تعین کنید تا کولر گازی به صورت خودکار خاموش و روشن شود. در زمان هایی که هوا بسیار گرم است و تازه کولر را روشن کرده اید نیز می توانید حالت خنک کنندگی سریع را فعال نمایید تا خیلی سریع تر از حالت معمول هوا خنک شود

برد الکترونیکی دی سی اینورتر قادر است مصرف کلی و کمپرسور تروپیکال اسپلیت توشیبا را تا بیش از 65 % بهبود ببخشد.

استارت روشن شدن کمپرسور حاره ای توشیبا در ظرفیت بی تی یو 18000 تنها 6.5 آمپر مصرف برق دارد همچنین این کولر گازی دارای گرید مصرف انرژی ++A و استاندارد جهانی الایندگی یورو6 است.

شبکه پرتاب کننده جریان باد در کولر گازی توشیبا تماما هوشمند میباشد همچنین شبکه بیرونی تقسیم هوای پنل توانایی چرخش در چهار جهت اصلی رابه کمک ریموت کنترل داراست.

سری جدید اسپلیت اینورتر توشیبا در ظرفیت های بی تی یو 12000 الی 30000 به بازارهای جهانی عرضه گردیده است.