توشیبا

سیستم تهویه مطبوع مرکزی و تقسیم شده

اسپلیت تهویه هوایک سیستم تهویه مطبوع تقسیم شامل یک کمپرسور در فضای باز و واحد کنترل هوای داخل ساختمان است. این یک کوره اجباری موجود نیست، بلکه به جای دیوار یا سقف شما نصب شده است. این کار با حذف گرما از داخل خانه شما و خارج شدن از طریق سیستم مبرد آن انجام می شود. واحد مرکزی AC می تواند یک کل خانه را با استفاده از یک ترموستات صرفه جویی کند. این هوا را در یک مکان مرکزی قرار می دهد و از طریق یک سری مجرای آن را به اتاق های مختلف انتقال می دهد.

 

مزایا و معایب هر واحد

به طور معمول، یک سیستم تهویه مطبوع تقسیم بندی، صرفه جویی انرژی کمتری نسبت به یک سیستم مرکزی ارائه می دهد و در عین حال باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود. شما همچنین می توانید واحدهای چندگانه را در مکان های مختلف نصب کرده و در درجه حرارت های مختلف در تمام خانه های خود تنظیم کنید. با این حال، یک تهویه مطبوع تقسیم شده همیشه زیبایی زیبایی نیست و اگر اندازه و قرار دادن اشتباه انجام شود، می تواند به راحتی ناکارآمد باشد.

 

سیستم های AC مرکزی فرایند خنک کننده کل خانه را با یک ترموستات ساده ای آسان می کند، بنابراین نیازی نیست که از اتاق به اتاق برای تنظیم درجه حرارت استفاده شود. این نیز از نظر پنهان است و طراحی داخلی شما را خراب نخواهد کرد. با این حال، چون واحدهای مرکزی در کانال ها تکیه می کنند، با این حال، شانس زیادی برای زباله های انرژی و از دست دادن کارایی و هزینه های نگهداری بیشتر وجود دارد.

 

انتخاب بهترین سیستم خنک کننده برای خانه شما

خانه های با مساحت بالغ بر بزرگتر از 2500 فوت مربع بهره وری بهتر را با یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی دریافت خواهند کرد. شما همچنین باید بودجه خنک سازی خود را در نظر بگیرید. به طور کلی، سیستم های مرکزی هوا گران تر هستند، اما اگر شما مجوز موجود را داشته باشید، انتخاب یک سیستم مرکزی برای راه اندازی هزینه تر است.

فروش اینترنتی و آنلاین کولر گازی توشیبا