به چه علتکولر گازی اینورتر برتر است؟

امروزه تقریبا بیشتر افراد به دنبال کولرگازی های کم مصرف می گردند که تکونولوژی Inverter پاسخ احتیاج ها می باشد. ما در این مقاله می خواهیم به دلیل های برتری و بهره بردن از کولرگازی اینورتر بپردازیم.

مزایای کولرگازی اینورتر

سازگاری زیاد با محیط زیست

در اسپلیت و کولرگازی های اینورتر سیستمی وجود دارد که سرعت کمپرسور را تغییر می دهد و به علت هایی سنسوری که در اینورتر وجود دارد قدرت موتور را بر اساس دمای محیط تنظیم خواهد کرد که این عامل سبب کاهش مصرف برق و صرفه جویی در انرژی می شود که این بزرگ ترین و برترین تفاوت بین کولرگازی اینورتر با کولرگازی معمولی به حساب می آید.

صرفه جویی در برق و هزینه

به علت پیچیدگی کمپرسور اینورتر ، کمپرسور در همه ی مدت با ظرفیت بالا کار نمی کند بلکه هنگامی که سرعت آن پائین است نیز انرژی کمتری مصرف کرده و سبب کاهش مصرف برق شما خواهد شد.

کم صدا بودن

با دقت به اینکه کمپرسور کولرگازی اینورتر مرتب خاموش و روشن نمی شود، افون بر مصرف برق کمتر صدای ناچیزی از کولر به گوش می رسد به این دلیل که روشن شدن پی در پی کولرگازی های اکثرا صدای زیادی دارند.

طول عمر و دوام بالای کولرگازی اینورتر

با پیشرفت تکنولوژی اینورترها هم سرما و گرمای تهویه ی مطبوع بادوام تر شده و هم به دلیل استهلاک پائین تر باعث بالارفتن طول عمر قطعه های کولرگازی می شود.

خنک کنندگی سریع

کولرگازی های اینورتر نسبت به کولرگازی های معمولی محیط را به سرعت خنک یا گرم خواهند کرد به این دلیل که کولرگازی های اینورتر هنگامی که شروع به کار می کنند قدرت بالایی به نسبت کولرگازی های معمولی مصرف می کنند. همچنین هنگامی که محیط به دمای مورد نظر برسد قدرت کولر و مصرف آن کم میگردد این عامل به خودی خود در کاهش و صرفه جویی در مصرف انرژی موثر می باشد.

نمایندگی کولر گازی توشیبا